Květen 2010

SONCelebrita - druhé kolo,hlásky prosím

29. května 2010 v 17:10 | Diddlinka |  Soutěže

Další hlásky, plís :)

Opět Vás žádám o hlásky do SONCelebritu, budu vděčná za každý hlásek a předem všem děkuji, jak Sbénkům, tak i ostatním :) :P Jestli postoupím dále záleží jen na vás :)

 SONCelebrita ... Už druhé kolo :)

Děkuji Diddlinka


Samurai

28. května 2010 v 15:09 | Diddlinka |  1.série - Semir
Samurai, 01x08
Frank & Semir

Děj:
Mladý pár snoubenců, Lukas Bollman a Yoko Takeda, se stanou obětmi ilegálních lékařských testů. Když je dvojice v bezvědomí transportována dodávkou, Lukas se najednou probere a udeří řidiče. Dodávka způsobí nehodu, a pak zastaví na kraji dálnice. Oni utečou, a jeden farmář, který je uvidí na poli, jim pomůže - zavolá policii a sanitku. Cestou do nemocnice však Yoko zemře na následky experimentu. Tento test vykonal univerzitní profesor Johannes Wilke. Ten se nyní snaží zbavit svého spolupachatele Rainera Bära, který měl Lukase a Yoko transportovat. Chladnokrevně ho zabije a pak svůj vůz s mrtvým mužem zapálí. Semir a Frank ale v ohořelém vraku najdou podezřelý papír, a stopy léků. Domnívají se, že oba případy spolu nějak souvisí. Ale zatím nejsou vrahovi na stopě. Kromě toho se smrt své jediné dcery dozví Sakyo Takeda, který se chce za smrt Yoko pomstít. Myslí si, že zemřela díky Lukasi Bollmanovi, se kterým byla i přes odpor celé japonské rodiny zasnoubena. Její otec ji totiž slíbil svému japonskému obchodnímu partnerovi. Sakyo se chce tedy pomstít hlavně Lukasovi, který se mezitím probere z bezvědomí. Jakmile zjistí, že má nevítanou návštěvu, uteče z nemocnice, ale japonec je mu na stopě. Lukas se schová v obytném přívěsu, kam později Sakyo vtrhne a chce ho zabít. Naštěstí včas zasáhne Frank a vezme Lukase na stanici. Sakyo ale Lukase hledá, a tak se vetře k němu domů a spoutá jeho matku. Když se tam Lukas vrátí, matka mu všechno ihned řekne. Frank a Semir japonce pronásledují. Přitom zjistí, že ten, kdo dělal ty ilegální testy, je Johannes Wilke. Dozví se to i Japonec, který ho chce zabít v podjezdu. Tomu ale stihnou zabránit Semir a Frank tím, že Wilkeho stáhnou k sobě do vozu, a Sakya srazí autem, až vypadne na silnici přímo před auto Anjy a Jochena.

Konečná pro všechny

28. května 2010 v 15:06 | Diddlinka |  1.série - Semir
Konečná pro všechny, 01x09
Frank & Semir

Děj:
Narkomanka Steffi má problémy: Dluží svému dealerovi již 80.000 marek a protože potřebuje peníze na další dávku kokainu, přepadne banku a odraženou kulkou zabije strážného. Poté uprchne. Na dálničním odpočívadle se setká se svým dealerem Saschou. Ten si všimne, že se stalo něco divného, neboť se v okolí objevuje čím dál víc policistů, kteří patrně hledají Steffi, i přes to, že mu Steffi nalhala, že přepadla "jen" transport s penězi. Sascha zpanikaří a vtáhne Steffi do obsazeného cestovního autobusu, který má namířeno do Francie, v naději, že budou moci pak nepozorovaně utéci. Semirovi, který se v restauraci seznámil s jednou starou dámou, zavolá Frank a oznámí mu, že dvojice se potuluje kdesi v okolí motorestu. Semir je zrovna vidí z okna, jak nastupují do autobusu. Po uklidnění davu rodin a známých všech cestujících, kteří propadli panice, že jejich přátelé právě sedí v autobuse, kde je nebezpečná narkomanka a její dealer, nastoupí rovněž do autobusu coby obyčejný cestující. Tam potká tu svojí stařenku, ke které si sedne, a pod sebe si schová zbraň a mobil, který je napojený na centrálu Kobry 11, takže se Lamprecht okamžitě dozví, že Semir je v autobuse. Když k autobusu dojede a snaží se vyjednávat, Sascha donutí řidiče, aby se rozjel. Poté zatáhne všechny záclony, a cestující ohrožuje zbraní. Když těhotná žena začně mít porodní bolesti, a její muž chce, aby vystoupili, má hned u hlavy zbraň. Do toho už ale zasáhne Semir, ale dostane pěstí, a navíc si ho gangsterská dvojice začne všímat víc. Sascha vycítí nebezpečí a vezme všechny cestující jako rukojmí a Semira spoutá, protože u něj spatří zbraň. Sascha jede autobusem až k odlehlé zastávce, ze které varuje mobilem své komplice. Pak vystoupí se všemi rukojmími. Semir se v poslení vteřině ze svých pout uvolní a vyběhne z autobusu, kde postřelí Saschu, který okamžitě padne do spárů zvláštního komanda. Dříve než je však zatčen, postřelí také Steffi, sedící za volantem. Ale ta jede po dálnici dál. Není tam však sama. Malý chlapec se schoval pod sedadlo a nyní vylezl ven. Jeho rodiče po něm vyhlásili pátrání, protože se mezi ostatními rukojmími neobjevil. Semir a Frank začnou autobus pronásledovat po dálnici. Když ho dostihnou, Semir se pověsí na dveře autobusu, ale zraněná Steffi se za volantem bezvládně zhroutí. Autobus se bez kontroly žene přímo proti mostovému pilíři. Chlapec ale autobus včas ubrzdí, a kromě Steffi všichni přežijí.


Falešní policisté

28. května 2010 v 15:04 | Diddlinka |  1.série - Semir
Falešní policisté, 01x07
Frank & Semir

Děj:
Gangsterské trio řidičů na dálnici se vydávají za policisty tím, že si pořídí přesnou kopii modrého policejního majáčku a zastavují auta, která přepravují peníze. Protože je všichni považují za obyčejné policisty v civilu, tak jim zastaví. Jednou takto zastavili truck, převážející drahý software za 30 mil. DM. Řidiče spoutali a uvěznili do nákladního prostoru svého auta, a software ukradli. Samozřejmě byl tento čin připsán na vrub pravé dálniční policie, tudíž Katharina Lamprechtová zalarmovala všechny své podřízené. Odložená příruční taška přivede policii konečně na první stopu: Pachatelem je Charly Pirnau, Wehners, a ještě jeden jejich komplic. Pirnau ale tuší, že po něm policie pátrá, a tak donutí svojí přítelkyni Ninu Lobel, se kterou má desetiletou dceru Elly, aby vyzvídala novinky u policie pod zástěrkou, že je přítelkyně Semira Gerkhana. Ten si to ale naivně vyloží jinak, a chce Ninu přimět k spolupráci s policií. Kvůli tomu se pohádají. Mezitím Frank Stolte konečně dopadne Pirnaua, ale ještě než mu stihne nasadit pouta, přiběhnou Pirnauovi komplici a Franka zmlátí. Pirnau s ostatními uteče, přičemž ho pronásleduje policejní vůz Anjy Heckendorfové, který doslova setřese, a začne pro jistotu plánovat, že emigruje do Ameriky. Chce s sebou ale vzít jeho dceru Elly, se kterou chce pro změnu Nina utéct. Elly ale nechce, a když Pirnau Nině oznámí své plány, Nina se obrátí na Semirovu pomoc. Semir ji naštěstí neodmítne, a tak ji celou noc hlídá. Ale Pirnau už si pro Elly jede. A protože zná Ninin dům mnohem lépe než Semir, dostane se do domu sklepem a odnese si Elly. Shodou okolností jede kolem Frank, který Elly zachrání. Ve stejnou chvíli proběhne přestřelka, při níž je Semir postřelen. Pirnauovi chce pomoct Wehners, ale než něco stihne udělat, Semir Pirnaua dokonale oddělá. Nina je konečně očištěna, a chce začít nový život.Stařec a chlapec

28. května 2010 v 15:03 | Diddlinka |  1.série - Semir
Stařec a chlapec, 01x06
Frank & Semir

Děj:
Na dálničním odpočívadle je přepaden obchod, jehož majitel je vzápětí zastřelen. Jediným svědkem se stane malý Sven Mettner, kterého oba zloději najdou při útěku. Jeden z nich, Schmitt, ale nechce žádné svědky, a tak ho spolu se Swobodou unesou a chystají se ho v nejbližší době zabít. Jenže Swoboda se postará o to, aby mohl Sven nepozorovaně utéci do lesa. Mezitím na policii dorazí rodiče pohřešovaného chlapce a žádají jeho nalezení, protože Sven je nemocný cukrovkou, a pokud nedostane brzy svou dávku inzulinu, upadne do smrtelného kómatu. Policie se ihned vydává do blízkého okolí kolem motorestu hledat Svena. Bohužel zatím neúspěšně. Ve stejnou chvíli si vyjede na domnělý výlet Wilhelm Schneider, starý muž s Alzeiherovou chorobou. Během cesty ztratí kontrolu nad svým vozem a způsobí menší nehodu, při níž z transportu s prasaty uteče hejno vepřů do lesa. Poté Schneider zastaví u lesa, a opustí své auto. Při cestě lesem objeví Svena, který se v lese docela ztratil. Nyní jsou oba společně na útěku. Ale oba gangsteři jsou jim v patách a pronásledují je. V noci Sven a Schneider bloudí lesem, ale ukryjí se v posedu, který je díky mlze částečně zakrytý. Policie se dál snaží oba najít, jelikož čas začíná být těsný - pokud Svena včas nenajdou, zemře. Ráno dojdou Sven se Schneiderem do blízkého kostela, kde Sven zkolabuje. Schneider se vydává na pomoc, ale než dojde k policejnímu autu Semira a Franka, všechno zapomene. Zločincům nic neunikne, a tak dorazí ke kostelu také. Když ale uvidí Svena, tak se pohádají a proběhne mezi nimi i přestřelka. Nakonec se Swoboda pověsí na kostelní zvon a začne zvonit. To hned připomene Schneiderovi, že Sven je v kostele a policie se tam okamžitě vydává. Tam se rozdělí - Semir to vezme po střeše a Frank dveřmi. Společně dopadnou oba gangstery a zachrání Svena.


Návštěvnost 17.5. 2010 - 23.5. 2010

24. května 2010 v 14:13 | Diddlinka |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (17.5. 2010 - 23.5. 2010) je:
Pondělí: 36
Úterý: 28
Středa: 27
Čtvrtek: 27
Pátek: 26
Sobota: 36
Neděle: 50

Celkem: 230

Moc děkuji a omlouvám se za tak velký zpoždění... xD
Diddlinka

Návštěvnost 10.5. 2010 - 16.5. 2010

24. května 2010 v 14:10 | Diddlinka |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (10.5. 2010 - 16.5. 2010) je:
Pondělí: 32
Úterý: 36
Středa: 26
Čtvrtek: 30
Pátek: 21
Sobota: 37
Neděle: 36

Celkem: 218

Moc všem děkuji Diddlinka

Návštěvnost 3.5. 2010 - 9.5. 2010

24. května 2010 v 14:09 | Diddlinka |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (3.5. 2010 - 9.5. 2010) je:
Pondělí: 14
Úterý: 11
Středa: 11
Čtvrtek: 11
Pátek: 29
Sobota: 28
Neděle: 40

Celkem: 144
...Děkuji Diddlinka


Ben alias Tom Beck boduje xD

23. května 2010 v 14:50 | Diddlinka |  Tom Beck
Našla jsem tohle hezké videjko sestříhané z různých dílu kobry 11.
Posuďte sami...že to Beníkovi sluší
Diddlinka

SONB+Celebrita - 2.kolo

22. května 2010 v 19:57 | Diddlinka |  Soutěže
SONB+Celebrita - 2.kolo
Na žačátku května tu byl začátek prvního kola,teď je tu už druhé :)
Takže, abych to shrnula, jak jsem už psala, že do dalšího kola nepostoupí ten človíček, co bude mít nejmíně hlasů...
A tím je: misacek, misalzbj.blog.cz - soutěžila s Tomem Beckem
Ti co postupují :Majitelka gratuluje:)
Klik celý článek...

Další soutěžka,prosím další hlásky :)

22. května 2010 v 19:39 | Diddlinka |  Sdělení

Tak zase jsem se přihlásila do soutěže o SONCelebritu...znovu, tam kde jsem soutěžila ve SONB :) Budu ráda, když mě znovu podpoříte svými hlasy.Tentokrát soutěžím s celebritou Toma Becka :) , doufám, že dostanu hlásek od SB i když to není jejich nejoblíbenější herec ... jsem hned první...
Všechny hlásky na tento odkaz: SONCelebritu hlásni tady! xD
Je to tahle fotka:

Děkuji všem za tu chvilku, co si našli, aby pro mě hlásli :)
Diddlinka

Tom Beck-tanečník

19. května 2010 v 17:01 | Diddlinka |  Tom Beck
Tom Beck tanečníkem...moc mu to sluší ... :)

Diddlinka

Tom Beck v jiných filmech xD

19. května 2010 v 15:21 | Diddlinka |  Tom Beck
Hustý videjko s Tomem Beckem xD
Nejlepší je ta druhá fotka s těma ostnama na krku xD a hustým účesem...
S pozdravem Diddlinka

For Týna -my new SB :)

19. května 2010 v 12:47 | Diddlinka |  Diplomky pro moje SBéčka
Diplomek pro moje nové Sbénko Týna :)
Diplomek je s Tomem Beckem jak sis přála,doufám,že se bude líbit ...
Diddlinka

1.místo ve SONB

18. května 2010 v 14:40 | Diddlinka |  Soutěže
Ahojky,
je to nemožné!!!Musím poděkovat vám, že jse mi dávali hlásky do SONB.Mocinky díky všem :) Dostali jste mě svýma hláskama na první místo :)

Tady je diplomek od Cumelky :
Děkuji moc Vaše Diddlinka =P

The best of Cobra 11 (1996-2003)

15. května 2010 v 18:51 | Diddlinka |  Erdogan Atalay - Semir Gerkhan
Kobra 11 nejlepší scénky... Od roku 1996 až do roku 2003 xD
Od příchodu Semira do dálniční policie :)

S pozdravem Diddlinka

Přepadení transportu 2/6

15. května 2010 v 18:31 | Diddlinka |  Moje povídky
Konečně jsem se dostala k tomu, abych tu zveřejnila další část povídky...
Už jste asi zapoměli na první část ->tady

Přepadení transportu 2/6


Semir: "Alespoň máme něco do začátku."
Ben: "Jak, jako "MY" máme?"
Semir: "Zítra nastupuješ do služby!"
Ben: "Vždyť jsem nemocnej!"
Semir: "Ty chudáčku…" "Taky skočíš na všechno!"
Ben: "A ty týpky,sis taky vymyslel?"
Semir: "Ty ne!"
Ben: "Lžeš!"
Semir,ale už byl pryč a Nancy taky,Ben zůstal zase sám…Zvedl telefon a zavolal šéfové.
Ben: "Dobrý den,šéfová,jakpak se máte?"
Šéfová: "Co se děje,Jägere?"
Ben: "Byl tu Semir,a vyprávěl mi o nějakých týpkách na dálnici…"
Šéfová: "Ano je to pravda…"
Ben : "O koho se jedná?"
Šéfová: "Andera to teď prověřije…"
Ben : "A co?"
Šéfová: "Zatím nic,Semirův popis nebyl přesný…!"
Ben: "Taky jsem to dneska zjistil."
            Mezitím na služebně panoval zmatek, policisté v zeleno - bílých uniformách pobíhali po služebně sem a tam. Šéfka Anna Englhartová rozdávala jeden rozkaz za druhým, protože se na dálnici A4 stala dopravní nehoda, která blokovala celé dva jízdní pruhy.Semir na to všechno byl sám, jeho parťák pořád byl v nemocnici a na Hořeno nebylo spolehnutí a Bonráth měl na starost výpovědi svědku a účastníků nehody.Do toho pařilo slunce, teploty dosahovali tropických veder okolo 35 stupňů Celsia…
Z Hoteho pořádně lilo a -bonrátovi,také tyto vysoké teploty nedělali dobře…
Nakonec byla dálnice po čtyřech hodinách zase celá průjezdná.
Po dvou dnech bylo vše zase tam,kde mělo být, žádná nehoda, klid, ale vysilující vysoké teploty byly stejné…
No, klid, na služebně ano,ale v nemocnici ne! Kowaldski měl ještě dva komplice co policie nezatkla,protože o nich nevěděla…
Nancy zase svůj volný čas trávila u Bena v nemocni…Nevěděla,že v tento den padne znovu do spárů Kowaldskiho kompliců.Jeho kumpáni přepadli Nancy na chodbě u automatu na kafe. Ben nic netušící na ni čekal v pokoji a pro sebe si opakoval: "Už jen dva dny a jde se domů…tedy na služebnu…" V tu chvíli do pokoje vtrhli dva muži s černou kuklou a pistol v ruce svírali Nancy pod bradou.Jeden z nich zařval: "Koukej se oblíct, uděláme si malej vejlet s tvojí přítelkyní." Ben poslechl a oblekl se, viděl,že ti dva se dohadují a nedávají pozor.Opatrně vytočil číslo centrály-šéfce rovnou do kanclíku a čekal,doufal,že to vzedne.Šéfová telefon zvedla a chvíli poslouchala, co se to děje na druhém konci hovoru.V okamžiku zavolala Semira a celé oddělení dálniční policie.Všichni slyšeli co se děje-Jak Ben mluví s nějakými chlápky a v pozadí bylo slyšet tiché ženské naříkání.

...Pokračování příště...
Diddlinka

O5 hlásky do SONBu ... :o)

10. května 2010 v 18:21 | Diddlinka |  Soutěže
Ano,je to tak,už zase vás žádám o hlásky do dalšího kola ve SONB a teď už jde do tuhého xD bojujeme už jen tři a z toho vyplývá, že je to už o první tři místečka :) Byla bych vám všem co pro mě hlásnete,moc vděčná, kdybyste doopravdy ten hlásek co mi můžete dát dali :)
Děkuji všem...hlásky ->

                       ->       už 5-té kolo SONB - poslední

                                   ->     Děkuji ještě jednou ,
Vaše Krajta 4 xD

PS: jako vždy, jsem tam jako Diddlinka

Sexy Beník :)

10. května 2010 v 18:15 | Diddlinka |  Tom Beck
Musím uznat,že na nové dílky z Kobry se těším :) a to mocinky xD Udělala jsem pár fotinek z upoutávky na Kobru :)
Tyhle jsou s Beníkem
Tu kšiltovku by měl nosit častějc...moc mu sluší xD a v kombinaci se slunečníma brejlema...
bj1
bj2
Nekopírovat!!! Diddlinka

Elegán Semir Gerkhan

10. května 2010 v 18:12 | Diddlinka |  Erdogan Atalay - Semir Gerkhan
Tyto fotečky pochází z dílu Kartel, u nás v Čechách z reklamy na Kobru 11, která dneska pokračuje na TV Nova,dílem Bratrská láska :) Musím říct,že je to dobrý dílek,ale už moc se těším na Benikovy a Semirkovy vtipné hlášky, které budou konečně v češtině... :)

sg1
sg2
Nekopírovat,prosím...moje výroba ...
Diddlinka

Katja Woywood slaví 35.Narozeniny

10. května 2010 v 18:05 | Diddlinka |  Kim Krüge - Katja Woywood

35.Narozeniny

Dnes 10.5.2010 slaví narozeniny Katja Woywood(1971) alias Kim Krüger. Slaví pěkné 35. narozeniny.
Katjo, přejeme Ti všechno nejlepší a moho úspěchů v tvé herecké kariéře, ale také hodně zdraví, štěstí a lásky. A dalšími gratulantmi jsou: všichni co Ti moc fandíme a jsem Tvoji velcí fanoušci- Diddlinka a moje SBéčka-Andrea, Bára, Danna, Tina11, Pavča a Katrina. Tvoji kolegvé: Andrea, Hote, Bonrát, šéfka, Semir, Elena,Barbara, Hartmut a také Johannes.
A mnoho dalších, které my ani neznáme :)


Kim Krüge
Katja Woywood
S pozdravem Diddlinka :o)

SONB+Celebrita tvého blogu

8. května 2010 v 16:29 | Diddlinka |  Soutěže
Tak konečně jsem se dostala k tomu, abych zahájila soutěž SONB+Celebrita tvého blogu.Čekala jsem dlouho,ale přuhlásilo se málo lidiček,tak to bude tak, že vypadne vždy člen, který má nejmíň hlasů.Je to proto, aby tu bylo více kol :)
Klik v anketě,SONB+Celebrita?

Soutěžícími jsou:
1.
misacek 
misalzbj.blog.cz
Tom Beck
Tom Beck
2.
Tina11
kobrackarodina.blog.cz
bloček mám o celé Kobře11, ale jako
celebritku mého miláčka Reného Steikeho
 3.
Blog mám o mých nejoblibenejších herečkach
 a serialech a budu soutěžit s Lauren Holly:)


4.

 Danna 
myfavouritekobra11.blog.cz
můj blog je o německém seriálu Kobra 11,
 a když si mám vybrat tak jednoznačně
 - Erdogan Atalay
Z dílu lepší zlomená noha nežli vaz!
5.
 Liden 
liden.blog.cz
Jedna celebrita asi nemůžu soutěžit 2x,
 takže si beru Carinu Wiese


A na Vás je jen si začít schánět hlásky :)
Jeden může darovat majitelka,tak kdo bude rychlejší?
Hodně úspěchů Diddlinka


Smrt při stovce

8. května 2010 v 16:13 | Diddlinka |  1.série - Semir
Smrt při stovce, 01x05
Frank & Semir

Děj: Úspěšný právník Sawatzki se dostane rychlostí 100 najednou z jízdní dráhy a srazí se s malým vozem Sabiny Thiel, která právě telefonuje svému manželovi, se kterým má dvě děti. Oba jsou ihned mrtví. Vyšetřování dokáže, že Sawatzkiho brzdy byly důkladně funkční. V krvi nebyla nalezena žádná stopa alkoholu. Ale zvýšený adrenalin poukazuje na šok. Semir se domnívá, že šlo o sebevraždu, ale Frank je jiného názoru. Ale zatím není jisté ani jedno. Semir nato navštíví Sabinina manžela, který náhle ovdověl, a nemůže se z toho vzpamatovat. Jen jeden je rád za Sawatzkiho smrt: zoolog Richard Schlesinger. Jeho dcera Julia byla údajně vdaná s tyranickým právním zástupcem. A kromě toho má vztah s se Sawatskiho spolupracovníkem Robertem Wesselsem. Ale jakou roli hrajou oni? Večer jedou oba policisté k Julii, Sawatskiho známé, která s ním jela minulou noc z večírku, krátce před jeho smrtí. Semir stojí jednoznačně při té rodině bez matky a také se moc neovládá, ale Frank má opět jiné mínění. Ale veškeré Juliiny prosby o adresu toho vdovce jsou odmítnuty. Venku se oba ostře pohádají. U Julie doma byl ale ukrytý Robert Wessels, který se s ní také pohádal a odešel od ní. Druhý den Julii navštívil Frank Stolte, a dal ji vdovcovu adresu. Julia okamžitě za Thielem jela, ten ji po krátké době přijal, a ona tam pro případ nouze nechala svůj telefon. Při dalším výslechu se Stolte a Gerkhan dozví, že Sawatzki trpěl strachem z pavouků - strachem, o kterém vědělo jen málo lidí. Policisté pak najdou skutečně v jeho autě vzácného obrovského pavouka. Jediný, kdo ho tam mohl dát, je Schlesinger. Ale teď mají všichni jiné starosti: Julii zavolal Thiel, že se chystá se svými dětmi skočit ze střechy, protože už nechce dál žít bez manželky. Všichni se tam okamžitě rozjedou. Tam už je připravená síť, ale Thiel je odhodlaný. Na střechu za ním vyleze Semir a zachrání jeho děti, přičemž několik dalších policistů odvedou Thiela.

kobra11_1_.dvd.rip.cz.01x05.smrt.na.stovce 008_0001

Vražda a zabití

8. května 2010 v 16:05 | Diddlinka |  1.série - Semir
Vražda a zabití, 01x04
Frank & Semir

Děj:Mezi mentálně zaostalým Antonem a maďarskou prostitutkou Katjou vznikl vřelý vztah. Často spolu tráví čas, a když Katja chodí "do práce" na dálniční výpadovku, Anton ji mnohokrát tajně pozoruje.Jednoho dne je Katja nalezena zavražděná na okraji dálnice. Stalase další obětí sériového vraha prostitutek. Proto tento případ spadá do kompetence dálniční policie. Za další čas se ocitne řidič LKW Werner Ricks v problémech se svým šéfem Prottem, který zjistil, že Ricks pro něj převážel horké zboží. O něco málo později je Ricks také nalezen mrtvý. Frank a Semir zpočátku nemůžou najít žádnou spojitost mezi oběma případy. Až když se v Ricksově LKW najdou stopy Katjiny krve, když Katjiny "kolegyně"upozorní na její zřejmý vztah s Antonem. dostanou se k podezření.A skutečně - na základě svědeckých výpovědí a vyšetřování se projeví, že Ricks byl hledaný vrah prostitutek. Ale také Anton se jeví v tomto případu jako závažnost, navíc není k nalezení, utekl z ústavu. Frank a Semir ho objeví až na výročním trhu, kam často chodil s Katjou. Anton se pokusí před policisty utéct na ruském kole, ale Frank v poslední minutě se na kolo pověsí. Naštěstí se jim podaří Antona chytit a donutit k přiznání...


Pokráčo 14.série :)

7. května 2010 v 21:57 | Diddlinka |  Kobra 11
Tak je to tu,už 10.května na narozeniny Katji Woywood :o) Nova uvede další díl Kobry 11,první díl pod názvem Bratrská láska...ale dílek Kartel se zatím v programu nevyskytuje,doufejme,že ho Nova odvysílá...

Ukázky ke 14-té řadě:

Tak jak se těšíte?Já tedy mocinky xD
S pozdravem Diddlinka