Listopad 2010

Přepadení transpotru 4/6

5. listopadu 2010 v 18:23 | Diddlinka |  Moje povídky
Přepadení transpotru 4/6

Byl už druhý den ráno asi okolo 7:00 Semir se ještě z posledních sil snažil přesvědčit majitele vozu s africkým uměním,ale ten si trval na svém,že ne a ne!"Semir ho nakonec ukecal a vlezl si dozadu do prostoru s ceninami.Sice plán co měla naplánovaný šéfka se změnil, Bonrath s Herzbergrem měli ze úkol sledovat vůz se Sesmirem.
Vše proběhlo hladce,majitel naložil vše co potřeboval a chystal se vyrazit na cestu,jenže ohua,auto nenastartovalo a než se stačil vylekaný majitel něco podniknou dostal ránu do hlavy,Do auta se těžce vyšplhal jeden muž v kukle a jeden byl venku a obhlížel situaci.Další muž čekal za přístavem na Bena než vyjede s autem s ceninami.Ben doopravdy kvůli Nancy transport přepadli a nic netušící Ben,nečekal,že se ze zadu kufru ozve, "Bene,jsi to ty?" Ben zpanikařil,ale pak povídá: "Semire,rád tě slyším,ale teď má přistoupit Antonio,tak klid!"
Semir uposlechl,Ben přibrzdil a Antonio nastoupil.Přitiskl Benovi ke spánku pistol a sykl: "Tak vidíš, jak to jde!"
Ben: "Ano,jak je Nancy?"
Antonio: "Martina ji hlídá!" "Sakra to jsem neměl říkat,ale to je jedno,když tu jsem jen my dva."
V tu chvíli se na transport přilepil Bonrath s Herzbergrem.Antonio si jich všimnul a řekl Benovi: "Tady máš telefon a zavolej jim,ať nás přestanou sledovat!"
Ben udělal co mu řekl,zavolal kolegům,ale to si Antonio všimnul něčeho v prostru s ceninami…Vydal se tam.Semir skrouceným na zemi si ho nevšiml,ale když ucítil studený kovový nástroj za krkem teprve se otočil,ale to už Ben udržoval řízení jednou rukou a Antoniovi přidržel svoji zbraň za krkem.Antonio křikl: "Bene,pokud chceš, aby svůj parťák přežil,tak odlož zbraň!"
Ben: "Ne!"
Antonio: "Koukej se věnovat řízení…"
Semir: "Poslechni ho!"
Antonio: "Ale ty máš na svýho parťáka nějak velkej vliv!"
Semir: "Bene,…"

Ben udržoval zase řízení jednou rukou a namířil na Antonia a stiskl spoušť,ale nic!
Antonio: "Myslíš,že bych byl tak blbej a dal ti  do pistole normální náboje?"
V tu chvíli se Ben vrhnul zpět k řízení,ale to už za transportem jela celá kavalérie policejních aut s modrými majáčky na střeše…Ben zablikal výstražnými světli na kolegy,ale nikdo nevěděl co Ben chce…
Ben kličkoval sem a tam, po dálnici to šlo docela dobře-nebyla moc široká,ale na to, aby se v kufru přesýpal Semir s Antoniem, to stačilo…Nakonec kdyže ze zadu i ze stran obklíčili policejní vozy a udržovali je v jedné rovině se Ben vrhnul dozadu za Semirem a Antoniem.Semirovi už nezbývalo moc sil,ale i přesto se snažil…V tu chvíli se ozvala střelba! Ne zezadu od policajtů,ale nýbrž ze předu.Blížili se k velké černé dovávce,přesně takovou co Semir viděl poprvé na dálnici,viděl tam i ty dva týpky co řvali Benovo jméno! Semir v tu chvíli přebral řízení a kolegové se stáhly za vůz.
           
Na Bena zbyl vzadu v kufru Antonio.Nadávkama se nešetřilo.
V tom se ozvala další střelba od výjezdu do Düsseldorfu,byli to další Antoniovo komplici. Semir strhl řízení,ale jejich kolegové v autech s modrými majáčky se vrhli na tu dodáku v výjedu a v tu Antonio skočil dopředu k řízení a vyškubl Semirovi pouta a křikl: "Připni se,určitě to víš, jak na to a ještě, malá laskavost, klíčky sem." A nastavil ruku.
Ben seděl  na sedle spolujezdce a Antonio ho hlídal, na výjezdu na Berlín si Antonio změnil auto,urychleně přeložil cenný náklad. Bena svázal a nacpal ho do kufru sříbrné alfy.Semir jen mohl sledovat,byl připnutý  k držadlům a bez mobilu a klíčků.O chvíli později, na místě kde byl Semir připoutaný k madlu ho našla šéfová se slovy: "Proč jste to tak zvoral?"

Těšíte se na další pokráčo? :D
Diddlinka

Přepadení transportu 3/6

5. listopadu 2010 v 18:21 | Diddlinka |  Moje povídky
Tak konečně další pokračování povídky Přepadení transportu 3/6
Pro připomenutí druhý díl ZDE

Ben: "Co odemne chcete?"
První muž: "To nebudeme řešit tady!"
Druhý muž: "A proč ne, Antonio?"
Antonio: "Nemusíš mě tady jmenovat,ten polda bude muset chcípnout!"
Druhý muž: "Promiň…Bene,když nás už znáš,chceme po tobě,abys přepadl transport s cennými obrazy, který pojede z Düsseldorfského přístavu směrem na  Berlín." "Tvojí holku si ponecháme jako záruku,abys nám nezdrhnul…a nezpanikařil!"
"Transport s číslem…"
Antonio nestihl doříct větu když na něj zařval komplic: "Ten polda někomu volá!" a ukončil stisknutím červeného tlačítka hovor. U šéfky v kanceláři to slyšeli všichni…Jen Herzberger co se vrátil z oběda nevěděl nic!

Antonio dodal: "Ty jeden fízle!"

Herzberger: "Hej Bonrathe,co se tady děje?"
Bonrath: "Ty jsi byl na obědě a Ben byl unesen z nemocnice i s Nancy!"
Šéfová skočila Bonrathovi s Herzbergrem do řeči a povídá: "Bena i s Nancy unesli z nemocnice a ty dva neznámí muži a Ben má přepadnou nějaký transport s ceninami,Nancy mají jako pojistku…"
Herzberger: "To snad ne!"
Šéfová: "Ten transport vyjíždí zítra z Düsseldorfského přístavu směrem do Berlína na nějakou výstavu." "Vy dva si vezměte na starost přístav přiberte si ještě jednoho kolegu ->  jako řidiče,ten pojede v civilu jako řidič toho automobilu,Semir vy také v civilu si vlezete do auta do prostoru s ceninami."
Semir: "Rozumím,šéfová."
Šéfová: "Andreo, už jste zjistila jaké je to auto,co má být přepadeno?" "Co veze a kam jede?"
Andrea: "Heuréka!" "Mám to!"
Šéfová: "Tak jak je to?"
Andrea: "Do Düsseldorfského přístavu vplouvají tři lodě,z toho dvě s ceninami na výstavy, jedna v Norimberku a druhá v Hannoveru…"
Šéfová: "Já mluvila o Berlíně!"
Andrea: "Počkejte,zpráva od Hartmutta!"
Šéfová: "A  co já s tím?" "Já potřebuji vědět…"
Andrea skočila šéfové do řeči a četla zprávu co jí poslal Hartmutt: "Je to soukromý majitel afrického umění v Berlíně má pěti týdenní výstavu afrického umění a Afriky."
Šéfová: "Kdy ten transport vyjíždí?"
Andrea: "Zítra v 9 ráno…"
Šéfka: "Semire,najděte toho majitele a převezměte ten transport."
Semir: "A kde ho mám hledat?"
Šéfka: "Jste policista tak ho najděte!"
Semir: "Dobře," "Andreo,kde je ten…"
Andrea: "Najdeš ho na Routhstrasse 39/a…"
Šéfová poslala Bonratha a Herzbergra na obhlídku přístavu, pro zítřejší akci.

Pokračování příště :D

Hi guys :D aneb majitelka píše

1. listopadu 2010 v 15:25 | Diddlinka |  Něco o majitelce tohoto blogu :) ...
Hi :D
tak mě napadlo, když jsem si už našla trošku času se sem taky podívat :D
Tak abych začala :D

Hodně z vás psalo.. asi nejčastěji to, že obíhají a jak se mám atd...
Musím říct, že to není nejhorší, ale už i bylo líp... :) 
Bojuju se školou v tý španělštině je to strašně náročný... uff... Tudle jsem s kámoškou, tak filozofovala a došli jsme k závěru, že tu češtinu fakt milujem, tak hezký jazyk je to a tak bohatý a dvojsmyslný :D Dobře já už toho básnění o češtině nechám :D :D :D

Jediné místo kde mě můžete zastihnout je (xichtkniha) Facebook a Yahoo Messenger :D sem to moc často nestihnu... 
=> já jsem tak zaneprázdněný člověk a tak pracovně vytížen, že už nic nestíhám :D :D :D

Teď poběžím na taneční :D wow, to bude zase trapas :D 
Tak se tu mějte a doufám, že ještě dneska stihnu oběhnout Sbéčka :D 
Jdu se hodit do gala :D a doufám,že mě žádná nehoda nečeká :D na těch 7cm jehlách.. :D tam hopsat, jau moje nožky :D
19


Pa  Diddlinka