Květen 2011

CSI - S Atalayem a Beckem

31. května 2011 v 10:00 | Diddlinka |  Filmy s hrdiny

Začátek natáčení pro RTL-film "C I S. - Chaoten im Sondereinsatz" ( Chaoten ve zvláštním nasazení).

Ve středu 3 června 2009 v Kolíně nad Rýnem se začala točit na 90-minutová komedie -"C I.S. - Chaoten im Sondereinsatz." Jsou zde i jiné známé televizní hvězdy, jako jsou Christian Rach, který testuje restaurace ,dlužní konzultant Peter Zwegat, soudce Alexander a uvidíte zde i tým Kobry 11 ve složení Tom Beck a Erdogan Atalay, dále zde hrají Ingrid van Bergen, Angelika Kallwass a mnoho dalších osobností. Ale ostatní i ostatní herci stojí za zmínku, hostují zde Martina Hill, Heidi Klum nebo Katja Burkhard.

Komedie vypráví o brilantní právnické profesi Lukeho Paintera (Sasha), spolu s jeho týmem, Diana Black (Martina Hill), Ronny Gonzales (Alexander Schubert, "Two Funny") a státní zástupce Lothar Schönfelder (Aleksander Jovanovic) pokusí vyřešit za 24-hodin případ nájemného vraha . Ale honba není tak docela jednoduchá, všechno je založeno na parodii - lékařské prostředí a seriál CSI, asi tak si komedii může fanoušek představit.
Pár obrázků z CSI:
Špičková jízda kamerou do ženského mozku a odhaluje, jak ženy doopravdy uvažují, je zde opravdu vzrušující laboratorní analýza mořské panny z pobřežní hlídky ukazuje jak vodotěsná jsou její alibi. Krkolomné honičky, které končí u ortopéda, do závratné rychlosti vás tlačí TV hity jako v pořadu "Německo hledá Superstar, "Německá příští Topmodelka" a "Já jsem hvězda, je to drsné".
Jen je škoda, že ještě není přeložena do češtiny a že ani neexistují titulky :(
Diddlinka

Akce v reálu

28. května 2011 v 10:46 | Diddlinka |  Tom Beck
Hvězdy seriálu Kobra 11 v crash testu
Chcete vědět, jak dobří jsou naši hlavní hrdinové nejúspěšnějšího seriálu Kobra 11 za volantem?
Již 15 let se prohánějí po dálnici a předvádí ty nejkrkolomější kaskadérské kousky, ale jak je tomu ve skutečnosti? :D Necháme se překvapit...

Policejní závodní auto - jízda na mokrém asfaltu a dva hlavní hrdinové za volantem. Pneumatiky se protáčejí, auto sebou hází. Erdoğan Atalay (44) a Tom Beck (33) v BZ-Crash Testu - centrum bezpečnosti jízdy v Berlíně-Braniborsku v Linthe.
Tom si z toho dělá legraci, ale Erdogan moc nadšeně nevypadá :D
Odpovídá to počtu sešrotovaných aut - 3750.

"Seriál je skvělé hřiště pro velké muže," uvedl Atalay.

Jakou kontrolu mají naši hrdinové za volantem auta na mokrém povrchu?
Test 1: Zatáčka: Ze země střílí obří vodní fontány. Atalay pomalu přibržďuje, jede kolem fontán a troubí.
Test 2: Horská dráha: Deset procent zvýšení křivky jako na Nürburgringu. Beck přidává plyn a jede dobře.
Test 3: Vodní jáma: Atalay spěchá se 100 km / h do příkopu. Fontány vody se rozestřikují do stran.
ADAC - centrum pro bezpečnost jízdy - Trenér Petr Ziganki (63) chválí: "Televizní hvězdy opravdu dobře ovládají své vozidlo. Žádné námitky, všechno proběhlo hladce. Poznámka za 1 "
Atalay a Beck se smějí a tleskají.


Velké přiznání herců:
Musím podotknout, že bych to do našich hlavních komisařů neřekla, mají jít příkladem a přesto porušují dopravní předpisy jak se dá :D
Atalay přiznává:" Už dvakrát jsem přišel o papíry (tedy řidičský průkaz). Byl jsem moc rychlý a byl jsem přitom vyfocen (radarem)".
A Beck prozrazuje: "Já mám pár trestných bodů za telefonování za volantem."

Hlavně si z nich neberte ponaučení
Diddlinka