Únor 2012

Trošku z jiného oboru :)

24. února 2012 v 21:34 | Diddlinka |  Odpaďák na vše...
Tak jsem se rozhodla něčím přispět :D
Našla jsem skvělé video, které potěší hlavně Partičkáře :D Tedy, jedná se o hru "muzika", ale aby to bylo speciální, tak tato verze pochází z Anglie :D Tak se hezky bavte tady :D :D :D
Další bomby najdete zde :D
Pa Diddlinka

Martina Hill

22. února 2012 v 10:00 | Diddlinka |  Sbírka autogramů z Kobry 11
Ahoj,
tak po dlouhé době bez netu jsem konečně oskenovala další úlovek do mojí sbírky autogramů. Tentokráte si toto místo zaslouží Martina Hill z Kobry 11, ano, kompletuje pomalu, ale jistě mojí sbírku autogramů z Kobry 11 :)
Posláno:26.o1.2o12
Přijato:13.o2.2o12
S pozdravem lovkyně autogramů :)
Diddlinka

Partička

21. února 2012 v 20:12 | Diddlinka |  Sbírka autogramů
No, už od začátku prosince se pokouším sehnat podpis účinkujících herců v Partičce a musím říct, že je to úplně jako mission:impossible :D (ve který nesnášim Cruise x) ), ale to je fuk. Tak už s paní z Primy, co si píšem od začátku prosince a když mi začátkem ledna napsala, že autogramové karty stále nejsou, že mám napsat až v únoru. Tak jsem nelenila a opět jsem se ozvala, paní ze mě už musí být v šoku... :) A nakonec ani v únoru neměli podepsané autogramové karty od účinkujících v Partičce, tak mi alespoň poslali nepodepsanou autogramovou kartu se všemi :).
Potěšilo mě to, protože člověk se umí radovat i z maličkostí :D A o lístkách na Partičku ani neluvě, nemožné je sehnat... Asi všichni propdali Partičkománii :D :D :D
Tak ať tu jen nežvaním, tak vám to sem dám :)

Diddlinka :)

Jsem opět on -line! Konečně!

16. února 2012 v 18:17 | Diddlinka |  Něco o majitelce tohoto blogu :) ...
Doopravdy jsem měla pořádnej detox! Týden bez netu, KATASTROFA!!!
Musím říct, že tato zkušenost s netem mě vytočila, ne to, že bych bez něj nepřežila, ale hodně mi tetno týden, hlavně dnešek dal plno nových poznatků o našich "nových" (4-5 měsíců) bydlících sousedech.
Ráda bych se z toho vypsala, ale asi vás to nebude zajímat, protože to není info z Kobry 11 nebo dalších věcích, na který je zaměřen můj blog.
Takže pokud nemusíte moje kecy, tak to dál nemusíte číst. Ale pokud jste tak zvědaví a chcete se dozvědět jak jsou drzý, tak čtěte dál! :D

Ve čtvrtek večer přestal fungovat net, bylo to to období mrazů okolo -20 stupňů a pořádného sněžení...Tak jsme si nadějně mysleli, že je to prostě jen počasím a ono se to přežene. Ale naše překvapení bylo větší, když v sobotu bylo hezky asi jen -5 stupňů a "slunečno" a drahý net dále nefungoval. Tak mě to docela vytočilo, protože jsem si potřebovala udělat přes víkend úkoly do školy... Net prostě nešel! Tak jsem vzala mobil a volala na poruchy společnosti "X" (nebudu jmenovat). Měli obsazeno,tak jsem nechala vzkaz na záznamníku asi po 15 minutách se mi ozval pán a začal se o daný problém zajímat. Vysvětlit mu to bylo skoro nad moje technické síly... :O Prostě katastrofa! Když to už konečně pochopil (cca. po 15 minutách) mého nekonečného monologu mi oznámil, že to předá technikům a ty se do pondělí ozvou, co s tím a co dál. V neděli ráno okolo 10 mi volá neznámé číslo (ty běžně neberu), ale protentokrát jsem udělala vyjímku. Pán na druhém konci vyprávěl všechno možný a pak z něho vypadlo, že v pondělí mezi 11 -12- tou přijede. Přijel! A zjistil, že mu řekli, že je vadný trafo, ale ona to byla anténa.

Asi ještě netušíte proč jsem napsala, že: " ale hodně mi tetno týden, hlavně dnešek dal plno nových poznatků o našich "nových" (4-5 měsíců) bydlících sousedech."

Tak, pán přijel dneska a opravil anténu, net už jde! Ale to co bylo předtím?! Soused taky hlásil poruchu... a když po hodinovém zpoždění se ukázal, tak to bylo co říct.U branky z něho vypadlo, že sousedovi odešla anténa a že MU TO přijel spravit a že u nás to nemá nic společného, přitom my platíme net, anténa je naše a je na naší tyči a přidělaná k naší půlce střechy!!!!!
Tak pán od společnosti "X" se nám rozhodl sdělit, že máme jednu společnou anténu! Nidko nám nic o tom neřekl a ani nás soused neinformoval, prostě se načerno napích k nám na náš net a dělal jako by se nic nedělo, ten "technik" to s ním řešil asi 45 minut doma (podle mě, asi známý...)
Mimochodem jsme byli obviněni, že máme špatné mezisousedské vztahy od "technika" a že nejsme schopni komunikovat...Dále byl nevstřícný a nechtěl nám vypsat doklad o opravě, jenom ho dal sousedovi a pak drze přišel, že net už jde... ->Prostě ty poctivý co to všechno zacvakaj, tak jsou ti špatní...
Ten soused se celou dobu nemohl ani vyjádřit, koktal, klepal se a byl strašně nervózní... A na otázku: "Jak dlouho už máte net?" se zmohl na: "asi 2 měsíce, od podzima"...
Podle mě by musel ještě přitlačit tak nejmíň 2 měsíce navíc...( jeho paninka by bez netu nepřežila)...

Moje myšlení nad tím zůstalo stát... A takhle se v dnešní době krade net sousedům...Ani heslo nepomohlo, prostě se drze připojil a využíval všeho co bylo gratis.
Jsem znechucena jejich jednámím!
Diddlinka

Daniela Wutte

4. února 2012 v 17:51 | Diddlinka |  Sbírka autogramů z Kobry 11
Tak se zase hlásím :)
mám další autogramový úspěch :D Tentokráte jsem pokročila v doplnění sbírky herců z Kobry 11. A teto auotgram byl od Daniely Wutte.

Posláno: 26.1.2012
Přijato: 2.2.2012
S pozdravem Diddlinka