Září 2012

Jsem kaput!

14. září 2012 v 11:06 | Diddlinka |  Sdělení
Hoj,
tak jsem se dokopala se sem juknout. Chtěla jsem sem dát nějaké ty fotky z Budapešti, jenže mě před dvouma dnima skolila chřipka bo co to je a je mi fakt na umření... Tedy dneska je to lepší, ale zase pádim do postele... Musím to do pondělka vyležet. No a až budu schopná, tak to sem už konečně dám, mám fotky už konečně v PC, to je rekord :D.

No jinak se cítím a připadám si jak ten chlap v tý reklamě kde stojí:
"Jediným řešením byly papírové kapesníčky, spousta papírových kapesníčků...."

Pa jdu si opět lehnout...
PS: fotky budou až budu ok :D

Ach, a je to tady!

3. září 2012 v 16:54 | Diddlinka |  Sdělení
Ahoj,
tak s začátkem školního roku jsem se sem konečně dokopala... Vím, že mi to dlouho trvalo, ale fotky z Budapešti mám stále ve foťáku, ještě jsem je sem nestihla dát... Dodám, ale až bude čas...

Je 3.9 a pro mnoho z nás to znamená první školní den po dvou měsíchích úžasného letního flákanda. Dnes to byl pro mě velmi kritický den. Včera jsem nemohla usnout, protože jsem běžně chodila spát okolo 23 - 01:00 :D a ráno jsem se v 6:30 nemohla zase z tý postele dostat ven... První den ve škole na mě dolehla nějaká krize... Když se ohlédnu zpět, na ty dva hezký roky a teď si uvědomím, že jsem už za polovinou a že tohle je už začátek třeťáku a za rok a něco bude ta maturita, o které v našem skvělém státě nikdo nemá ponětí, jak to vlastně bude...
Prostě na mě padlo trochu sentimentalismu... :D
Jediné co si zatím můžu začít pochvalovat je rozvrh, když jsem v polovině srpna spatřila provizorní rozvrh na stránkách, tak jsem měla šok z toho jak dlouho v tý škole budu tvrdnout... i když teď to není nějak lepší, protože nějaké semináře mám ještě nejisté, ale spíše to tak bude pravděpodobné... Tak doufám, že si užiju tak krásný rozvrh, který si může přát každý gymplák ve třeťáku :)
(Ty hodiny, zeleně zvýrazněné, jsou ty, které mě tak šťastně potkaly)

Teď všem chci popřát, ať mají také tak krásný rozvrh, doufám, že zůstal nějaký ten optimismus :) a ať ty první známky všem vyjdou podle přání. A tohle další pololetí je úspěšnější jak ten předešlý školní rok nebo dokonce i lepší :)

Hodně štěstí a úspěchu!

Alespoň toho mi přidává na optimismu do začátku školního roku :)
Pa majitelka