Eine unter Tausend

18. prosince 2014 v 0:09 | Diddlinka |  Filmy s hrdiny
Eine unter Tausend je německy film z roku 2004. Jedná se o hudebně-taneční komedii opět s Tomem Beckem v hlavní roli. Sice jsem o tomto filmu již psala článek, ale určitě nebude na škodu si jej znovu připomenout, prototže v tomto snímku se nám Tom Beck předvede jako skvělý tanečník a dokonce i zazpívá song "Is this love"

Oč jde:
Chris sní o kariéře hudební hvězdy, chce zířit na divadelních prknech. Pravidelně doma cvičí a trénuje, aby se dostala na prestižní školu v Berlíně. Doma moc velkou podporu ze strany otce nemá, z mamčiny strany ano, ta jí to přeje a lehce jí podporuje. KDyž Chris odjíždí, dostává od mamky přívěšek pro štěstí, protože jí kdysi také přinesl štěstí. Po přijímacích zkouškách se Chris dozvídá, že nebyla přijata, setkává se s Timem (Tom Beck). Tim je již zadaný. Chris se rozhodne si najít byt a zkusit štěstí jinde. Díky spolubydlícím se dostává na disko, kde předvede svůj taneční talent a je pozvána na soukromou školu v Berlíně. Nadále zůstává v bytě a hledá si práci jako servírka. Čím dál tím víc její srdce patří Timovi, tan se rozchází se svojí přítelkyní. Ta se chce pomstít a ne jen, že rozstříhá Chris šaty, ale také ji nechá vyhodit z práce. Chris se rozpadá celý svět, ale domů se nehodlá vrátit a uznat před otcem, že doopravdy na to nemá, aby se stala herečkou či zpěvačkou nebo tanečnicí... Vše dobře dopadne a Chris dostane druhou šanci, kterou díky své spolubydlící promešká... Nakonec jsou její sny splněny!
Doopravdy spatřit namalovanýho Toma s vyžehlenejma vlasama byl šok ☺☺☺Ale ten tanec mu fakt šel ☺ Já bych na to asi neměla kondičku ☺

Film je možno najít celý na servru youtube.com, kde jsem měla možnost ho shlédnou i já...
S pozdravem Naďa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama