Únor 2017

Álvaro Soler

19. února 2017 v 19:26 | Diddlinka |  Moje setkání
Španělsko-německý zpěvák Álvaro Soler dorazil včera do Prahy na svůj první koncert v rámci svého prvního tour Eterno Agosto, které představil v Karlíně v Praze, Beznadějně vyprodané Roxy v Dlouhé se změnilo na Forum Karlín během prvních 3 týdnů, co vstupenky vstoupily do prodeje. První várka byla k dostání skoro za pětistovku a ta druhá asi za 650,-. Nicméně, lidé akční jako já, si ihned koupili lístek, jak se to dozvěděli ☺ Plno lidí jeho písničky nezná, ale myslím, že vás tady spolu s článek provedu, aby jste se dozvěděli něco víc!

Praha byl jeho teprve čtvrtý koncert, začal v Polsku. A musím říct, že to mělo energii, i přesto, že má vlastně jen jedno album na svém kontě... Byla jsem mile překvapena, nečekala jsem, že to budu hodnotit takto pozitivně, protože Enrique byl pro mne velkým zklamáním, takže mohu napsat, že tady jsem nelitovala!

Co mě docela vyšokovalo, když jsem se z metra dostala k místu určení. Koncert začínal až za hodinu a něco a neskutečně dlouhá fronta se táhla od vchodu až na roh ulice, kterou jsem přišla. Poslušně jsem se zařadila do fronty a čekala. Moc dobré místo to nebylo, stála jsem na rohu a vedle popelnic asi hodinu než se poprvé pohnula řada. Nešlo to zase až tak rychle, pak se to zase zaseklo a čekali jsme dál. Po dalších 15 minutách se řada opět pohla a stále jsem se neblížila ke vchodu. Začala mě chytat deprese, že se svým slavným metrem šedesátsedm toho moc neuvidím, ale hnala jsem se dovnitř, aniž bych si odskočila na wc či nechala bundu v šatně. Zabrala jsem místa, asi cca 3 řada od zábran. Jen nemilé bylo, když předemnou stáli 3 žirafy :( Ale nakonec jak se hnul dav, tak jsem měla dobrý výhled.

Předskokanka Alaska, teda nic moc, zda to někoho zaujalo, to nevím, ale rozhodně ji lidi nevypískali. Poté co skončila bylo asi pulhodiny ticho a lidi začali být nervozní, kde je a kdy přijde Álvaro...ale nakonec s úderem 20:30 se na pódium ukázala skupina a s velkým a hlučným nástupem přiběhl i hlavní zpěvák. A začalo to. Dokonce rozhýbal dav, ale nebylo to zase až tak rychlý, jak bych čekala od Španěla. Ale snažil se. Za sebe hodnotím pozitivně, přístup a odvaha se cení☺
Dojali jsme ho, když mu plno lidí svítilo mobilem při jedné pomalejší písničce. Fotku najdete na jeho instagramu: @alvarosolermusic

Mám pro vás pár svých instagramových fotek: